5Żywiołów BattleLarp

Blog

Współpraca najlepszą formą rywalizacji

Na potrzeby naszych projektów stworzyliśmy Strefę Przygody – jedno miejsce do zarządzania wszystkimi eventami. Teraz chcemy się tym właśnie narzędziem (oraz naszym doświadczeniem) podzielić z wami.

Jak zadbać o strój – po larpie

Wiele mówi się o tym, jak skompletować i wybrać odpowiedni strój na grę - o wiele mniej na temat tego, w jaki sposób zadbać o kostium po larpie, tak by posłużył jak najdłużej i w jak najlepszym stanie.

Ubieramy Landsknehta

W Warhammerze to trzon imperialnej armii. W Wiedźminie typowy najemnik zbogatszych krain. Wzorowany na swoim historycznym odpowiedniku,landsknecht. Obecnie jedna z najpopularniejszych opcji na polskich, inie tylko, larpach bitewnych. Z kolorystyką często odpowiadającą prężnierozwijającym się, największym i najlepszym polskim drużynom biorącym wnich udział. Jak zawsze, pamiętajcie o różnych opcjach kolorystycznych oraz właściwymrozmiarze. Jeżeli to tylko możliwe, zawsze wybierajcie naturalnemateriały, które wyglądają...

Prezent dla larpowca

Dzisiaj chcielibyśmy Wam powiedzieć kilka słów na temat prezentu dla larpowca. Wielu z Was często ma problem z wyborem odpowiedniego, dlatego postanowiliśmy nagrać krótki filmik, który najpewniej pomoże Wam w wyborze tego właściwego.

Obserwuj nas


BATTLE LARP © PRAWO AUTORSKIE 5 ŻYWIOŁÓW 2019. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Polityka Prywatności